Chromosol esence

Chromosol esence

Tyto esence energeticky posilují, obnovují, hluboce regenerují a

harmonizují vnitřní duševní i fyzickou pohodu, emocionální nebo mentální stavy. Tím ladí člověka do přirozené rovnováhy.

 

 

                 Chromosol  Essence

             

 

Pomáhají člověku uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji zpět do pohybu, zvládnout nejrůznější negativní emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Každý nezpracovaný problém, negativní emoce nebo duševní nerovnováha blokují životní energii, což může zapříčinit i řadu fyzických potíží.

Chromosol esence jak už z názvu vyznívá, tak jsou vyrobeny z barevného světla. Každá z těchto esencí působí určitým způsobem na lidskou psychiku a jejich správná kombinace přináší psychickou rovnováhu a emoční vyrovnanost. Když se zharmonizuje psychika, dá se tak do pořádku i fyzický stav organismu. Jsou založeny na podobném principu jako homeopatie či bachovky.

Pomohou vám překonat v první řadě sama sebe, životní překážky i aktuální problémy a naopak přivolávájí zdraví, pohodu a úspěch.

 

Výběr esence:

Jednotlivé chromosol esence se vybírají při konzultaci s odborníkem na colorterapii, nebo si sami podrobně nastudujete význam každé barvy a tudíž, na co je která esence vhodná. Ale také to, která barva vás přitahuje nebo naopak odpuzuje (to někdy může být ta, kterou potřebujete posílit). Určitě je dobré se soustředit na vaši současnou situaci a aktuální pocity.

 

Použití:

Kapky se užívají 2 x denně 5 kapek do malého množství čisté neperlivé vody. Neměli bychom je užívat bezprostředně s jídlem. Odstup od jídla by měl být minimálně alespoň 15 minut.

Další možností je užívat je i na vnější způsob, 1 -2 kapky do trošku vody a potírat postižené místo na těle.

Esence jsou bezpečné, i pro těhotné a kojící maminky. Přesto je důležité vědět, že obsahují malé množství alkoholu, proto by je neměli užívat alkoholici. V takovém případě se doporučuje hodně jej naředit, aby množství alkoholu bylo velice zředěno nebo nakapat do horkého nápoje, kdy se tak alkohol odpaří úplně. Nicméně v tomto případě účinek esencí zůstane stejný. Rovněž se nepoužívají při schizofrenii či psychózách a silných depresích.

Každá barva má svůj terapeutický účinek pro určitou část organismu a vůbec se nemusíte bát, že by barevná terapie měla nějaké vedlejší účinky. Přesto objeví-li se někde problém, může to znamenat, že se organismus duševně nebo tělesně vyrovnává s určitými problémy.

Každopádně tyto esence nejsou míněné jako náhrada za lékařské ošetření. Dají se kombinovat s jakýmikoliv léčebnými metodami, prostředky i chemickými léky, protože jejich léčba probíhá na jiné vibrační úrovni. Rozhodně nevysazujte žádné léky.

 

Složení: každá lahvička (10 ml.) obsahuje 5 ml. vody, 5 ml. 19% alkoholu a barevnou frekvenci barevného světla určité barvy.

Skladování: nevystavujte přímému slunečnímu záření a silnému mrazu.

Výrobce: Florachology company, UK

Výhradní distributor:

Petra Mičulková (certifikovaný colorterapeut)

web: www.barevnestranky.cz, email: barevnestranky@seznam.cz

Na tomto kontaktu zodpovím i Vaše dotazy či bližší informace.

 

Červená chromossol esence

pozitivní: silná životní energie, aktivita, odvaha, vytrvalost, motivace, sebedůvěra, chuť žít, síla, výdrž, samostatnost, stabilita

negativní: vyčerpání, únava, nechuť do práce, negativní myšlenky, strach z katastrof, ostýchavost, plachost, pocit celkové rezignace na život, nemít pocit bezpečí. Strach, který se pojí s tématem fyzickým přežitím jako je téma zdraví, rodina, peníze.

Tip: Doporučuje se v období extrémní únavy a vyčerpání.

Není vhodná pro ty, kteří nedokáží vyjádřit hněv, jsou příliš popudliví.

Není vhodná ani navečer. Vyhnout se při vysokém krevním tlaku a horečkách.

 

Oranžová chromossol esence

pozitivní: aktivita, motivace k činům, radost ze života, optimismus, vnitřní síla, pocit štěstí, důvěra v sama sebe, zdravé sebevědomí, otevřenost, kreativita, nové plány a zážitky, potěšení z kontaktů, zdraví

negativní: únava, uzavřenost, deprese, pesimismus, nespokojenost, negativní přístup k životu, skleslost, smutek, uzavřené a negativní emoce, nuda, životní obavy, pocit uzavřenosti, vnitřní zábrany, fobie

(z dotyků), negativní myšlenky, ztráta blízkého člověka, šoky.

Tip: Povzbuzuje tělo i mysl při dlouhodobém léčení a podporuje při rekonvalescenci. Je tak dobrým tonikem po nemoci a psychickým stimulantem. Rovněž je dobrá v období chřipek.

 

Žlutá chromossol esence

pozitivní: vnitřní radost, chuť do života, touha žít, spokojenost, povzbuzení, naděje, smysl života, jasnost, sebeúcta, vůle rozvíjet se, rozvoj, motivace, podnikavost

negativní: skleslost, zoufalství, nervové vyčerpání, únava, negativita, fyzický odpor (k něčemu) uvolnění napětí v těle, podceňování se, psychický nápor, pochybnosti, tréma, ostýchavost

Mentální stimulant  - lepší a jasné myšlení, čistí myšlenky, představivost, studijní schopnosti, posiluje paměť, koncentrace a kreativita. Je tak dobrá pro studenty.

Tip: Velice nápomocná v zimě, kdy je málo slunečních dní a rozvíjí se tak psychické i fyzické problémy. Dobré ji užívání v období chřipek.

 

Zelená chromossol esence

pozitivní: harmonie, spokojenost se sebou samým, sebepřijetí, důvěra, osobní růst, pocit důvěry, k dosažení osobního rozvoje, lepší řešení situací s ostatními lidmi.

negativní: stres, úzkost, pod vnějším tlakem, nahromaděný vztek, frustrace, sebelítost, zmatenost, strach z opuštěnosti, nedůvěra, omezení od starých nánosů a přesvědčení, těžké životní překážky a situace, na hluboko uložené citové problémy

Tip: Čekají-li nás nové životní začátky či změny např. nástup do nové práce, stěhování, ale i rozchod s partnerem …tato zelená esence pomůže tuto změnu lépe přijmout. Taktéž usnadňuje v rozhodování, když stojíme na rozcestí životní křižovatky a nevíme kudy dál.

 

Světle modrá chromossol esence

pozitivní: klid, uvolnění, duševní svěžest, sebevědomí, vnitřní schopnosti, přátelství, přitažlivost, kreativita, vynalézavost, tvořivost vyjádřena emocemi, sebevyjádření vlastních pocitů a tužeb, podpora mluvení a komunikace, lepší vyjádření názoru, soustředěné myšlení, plynulost v projevu, sebevyjádření, koncentrace, vnímavost, trpělivost, soustředěnost na práci i studium, schopnost učit se novým věcem (jazykům, počítačům), odolnost a ochrana organismu před negativními a škodlivými vlivy vnějšího okolí.

negativní: přepracovanost, vyčerpání, stavy sklíčenosti, pesimismus, melancholie, stres, úzkost, potlačený hněv a frustrace, nesmělost, zdrženlivost, potíže se seznamováním, neschopnost vyjít s ostatními, tréma, sebeobviňování, pocity bezcennosti, nadměrná citlivost, strach a zmatek, strach neumět se vyjádřit, panika, fobie, pocity prázdnoty, neumět vyjádřit svůj názor, nedostatek vůle dokončit úkoly, pocity samoty a opuštěnosti, netrpělivost, potíže s komunikací (problémy mluvení na veřejnosti), nervozita. Odbourává bloky, o kterých nechceme mluvit

Tip:  Nápomocná v případě překonávání ztráty někoho blízkého. Také nápomocná pro posílení imunity.

 

Tmavě modrá indigo chromossol esence

pozitivní: koncentrace, intuice, představivost, očista myšlenek, zklidnění, jasná mysl, koncentrace, soustředěnost (na vlastní život),  uspořádání myšlenek, zklidnění emocí, důvěra ve vlastní schopnosti, tonikum celkového zdraví

negativní: duševní napětí, přepracovanost (hlavou), unavená mysl, vytíženost, silný strach, úzkosti, negativní a rozrušená mysl, špatná soustředěnost, zabývání se druhými, nevyrovnanost.

Tip: Je nápomocná při přepracovanosti a vyčerpání. Uklidňuje mysl a zbavuje ji nežádoucích myšlenek. Je tak balzámem pro nervový systém.

Není vhodné při depresích, příliš utlumuje dovnitř člověka, a kteří příliš analyzují a hloubají.

 

Fialová chromossol esence

pozitivní: duševní rovnováha, vnitřní pokoj, stabilita, inspirace, duchovnost, citová stálost, zklidnění nervů. Úleva při tělesné, duševní a citové bolesti. Očišťuje před negativními vlivy okolí.

negativní: duševní vyčerpanost, nadmíru vyčerpávající životní styl, pocit že se na nás vše hroutí, nervové choroby, deprese, úzkostlivé stavy, návalu strachu, melancholie, obavy, silné rozrušení (i mysli), skrytý hněv, podrážděnost, frustrace, rezignace, zloba, sebeponižování, rozrušená mysl, nadměrné přemýšlení, lpění na minulosti, přílišná aktivita mozku, nespavost

Tip: Nápomocná na potíže způsobené velkým napětím, stresem a nezpracovanými zážitky.

Není vhodná při nerozvinutých a násilnických typech lidí (jak v tělesné i duchovní rovině).

 

Růžová chromossol esence

pozitivní: radost, ženskost, nesobeckost, něha, užívání si života, pozitivní nálada, duševní klid, pocit štěstí, optimistické myšlení, sebevědomí, sebepřekonání, uvědomování si vlastní ceny, podpora při větší potřebě ochrany, podpora v období životních změn

negativní: deprese, stres, fobie, neurotické stavy úzkosti, zlost, žal, potlačené emoce, zábrany, uzavření se vůči společnosti, pocity samoty a kteří se cítí nemilování, skrývání ženského aspektu, nadměrná citlivost, ztráta smyslu pro realitu, strnulost v názorech, zacelení duševních ran (po traumatu, zklamání…), chronická ustaranost

Tip: Má uklidňující účinek při emocionálních problémech, nahromaděných emocí a k nastolení vnitřního klidu.

 

Bílá chromossol esence

(tato esence může být používána jako stimulant se všemi ostatními chromossol esencemi)

 

pozitivní: detoxikace a regenerace od psychických i fyzických potíží, ochrana před zápornými vibracemi, vnitřní rovnováha, nová vitalita, očista energetické soustavy, životní změny, mentální podpora, očista od starých mentálních programů

negativní: strach a pocity ze selhání, zábrany, blokády, negativita, lenost, pesimismus, velké nároky, pocity velké zátěže, stres, nemoci

Tip: Je vhodná pro ty, na které jsou kladeny velké nároky nebo na sebe vzali více zátěže, než dokáží normálně zvládat. Působí očistně na celou energetickou soustavu člověka.

Vnáší světlo do všech situací. Vše kladné v nás koncentruje a naopak vše negativní z nás odebírá. Uzavírá nás a ochraňuje.

 

Magenta (ultrafialová) chromossol esence

pozitivní: silný stimulant a zároveň uklidňuje a uvolňuje, vitalita, radost z maličkosti, regenerace, posílení, koncentrace, trpělivost, kreativní schopnosti, propojení duchovna s praktickým životem, potřeba duchovní ochrany, vidět problémy jasně a s nadhledem, žít v přítomnosti

negativní: deprese (z nedostatku lásky), pomoc sám sobě, strach ze života, velké starosti, zmatenost, zklidnění od vnějších tlaků, přílišné přepínání, přepracovanost, pocit těžkého a složitého života, duchovní zklamání, neustále srovnávání s ostatními, oběti zneužití a zanedbávání

Tip: Stabilizuje nervy, když jsou napjaté přílišným stresem.

 

Infra červená (rubínová) chromossol esence

pozitivní: vitalita, obnova síly, silně energetizuje, zásobárna síly, uzemnění, bezpečí, silná a intenzivní ochrana, změna životního postoje, opětovná chuť do života

negativní: vyčerpanost, pocity energetického vysátí, chybějící životní energie, vysilující životní krize, zatěžující situace, silný strach o přežití, zdraví, rodinu

Tip: Působí proti vyčerpávajícím situacím, nabíjí novou sílou.

Tato esence je silná, proto používejte opatrně.

Není vhodná pro ty, kteří nedokáží vyjádřit hněv, jsou příliš popudliví a pro starší osoby. Taktéž není vhodná ani navečer. Vyhnout byste se ji měli při vysokém krevním tlaku a horečkách.

 

 

Tyto esence energeticky posilují, obnovují, hluboce regenerují a

harmonizují vnitřní duševní i fyzickou pohodu, emocionální nebo mentální stavy, a tím ladí člověka do přirozené rovnováhy.

Přijměte tyto esence, aby se staly vašimi pomocníky.

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů mně kontaktujte:

 

Petra Mičulková (certifikovaný colorterapeut)

web: www.barevnestranky.cz, email: barevnestranky@seznam.cz

 

Brožurka ke stažení:
BROŽURKA CHROMOSOL.pdf