Osobní posilující barevné spreje

Osobní posilující barevné spreje –

barvy, které můžete mít neustále při sobě.

 

Pomůžou vám tak zharmonizovat atmosféru v nejrůznějších situacích, ať jste kdekoliv.

 

 

 

 

Osobní barevné spreje představují způsob, jak procítit a zažít jednotlivé vlastnosti barev.

 

 

Osobní posilující barevné spreje jsou navrženy tak, aby vytvořily atmosféru a dodaly energie určitých barev. Každý osobní sprej obsahuje frekvenci zvuků a barev z květin, drahých kamenů, esenciálních olejů, které jsou s danou barvou ve spojitosti a chromosol složku. Jsou naplněny do barevných lahviček, které prošly metodou solarizace. To znamená, že sluneční paprsky zaktivovaly barvu skla a naplnily jej jejími vlastními barevnými vibracemi.

 

Působení:

Osobní spreje svými barevnými frekvencemi energeticky harmonizují, obnovují, chrání a celkově posilují člověka, který je používá. Zaměřují se na očistu těla i mysli a zároveň také čistí také prostor kolem nás.

Použití osobního barevného spreje vede k harmonizaci, podpoře zdraví a zesílení ochrany vůči negativním energiím a vlivům a kladně působí na emoce v různých vypjatých situacích jako je např. stres, duševní nepohoda

Pomáhají člověku zvládnout nejrůznější negativní emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu.

 

Výběr osobního spreje:

Osobní sprej si vybíráme podle barvy, která nás nejvíce přitahuje nebo naopak nejvíce odrazuje. Rovněž je možno vybrat i podle vůně, protože i každá vůně je spojena s určitou frekvencí barvy. Citlivější jedinci si osobní sprej dokáží vybrat i podle jejich energie působení. Naslouchejte své intuici. Nemusíte se bát, ani nepochybujte, zda jste si správně zvolili ten správný osobní sprej. Váš výběr je takový, jaký má být.

 

Použití:

Nastříkejte na zápěstí, šíji, spánky, prostě tam kde budete chtít. Vyhněte se kontaktů s očima. Nejlepší je nastříkat na zápěstí, několikrát zhluboka vdechujte, vstřebávejte vůni a působení esence kůží i dechem. Vnímejte, tak energie proniká do vašeho organismu. Rovněž se můžeme nastříkat jen tak kolem těla např. nad hlavou. Každý sprej se dá použít individuálně nebo můžete kombinovat i s ostatními.

 

Skleněná lahvička se sprejem o 30 ml.(praktické balení, které můžete nosit v kabelce nebo mít kdekoliv). Osobní spreje jsou určeny na vnější použití a v žádném případě nejsou míněné jako náhrada za lékařské ošetření. Osobní spreje obsahují esenciální oleje, a tedy nejsou vhodné pro těhotné ženy.

 

JEDNOTLIVÉ BAREVNÉ SPREJE

 

Červený osobní posilující sprej

Dodává energii, sílu při vyčerpání, ale i sílu k uskutečnění zásadního obratu v životě, dále odvahu, chuť do života, při nechuti do práce. Motivuje k činnostem, zvyšuje pevnou vůli a vytrvalost.

Dobrý při přepadávání negativních myšlenek, plachosti, ostýchavosti, nezájem o život a dění kolem nebo pocitu celkové rezignace na život, ale i celkové únavy.

Pomáhá zpracovat strach, který se pojí s tématem fyzickým přežitím jako je téma zdraví, rodina, peníze. Doporučuje se v období extrémní únavy a vyčerpání.

 

Oranžový osobní posilující sprej

Dodává aktivitu, životní energii, radost ze života, sebevědomí, optimismus, vnitřní sílu, pocit štěstí, důvěru v sama sebe, zdravé sebevědomí, otevřenost, kreativitu, motivuje k činům. Je nedocenitelným pomocníkem při depresi, nespokojenosti, skleslosti, smutku a nudě. Pohlcuje špatné negativní energie. Podněcuje k zážitkům a novým plánům. Potlačuje životní obavy a dává pocit svobody. Napomáhá k pozitivním emocím. Odbourává vnitřní zábrany a strachy jakéhokoliv druhu. Upevňuje naše osobní hranice. Pomáhá při obtížích v partnerském vztahu.

Dobrý při depresi, pesimismu, negativnímu přístupu k životu a negativních myšlenkách, smutku, traumat, ztráty blízkého člověka, šoků. Povzbuzuje tělo i mysl při dlouhodobém léčení a podporuje při rekonvalescenci. Je tak dobrým tonikem po nemoci a také psychickým stimulantem.

 

Žlutý osobní posilující sprej

Dodává vnitřní radost, chuť do života, touhu žít, spokojenost, rozveseluje a povzbuzuje (obzvlášť u starších osob). Uvolňuje napětí v těle. Dává naději, vůli rozvíjet se,  pomáhá znovu najít sebeúctu a smysl života (obzvlášť máme-li sklon se podceňovat).

Povzbuzuje při velkém psychickém náporu. Mentálně stimuluje, motivuje a napomáhá k lepšímu a jasnému myšlení, čistí myšlenky, podporuje představivost, studijní schopnosti, posiluje paměť, zlepšuje koncentraci a kreativitu. Je tak velice dobrý pro studenty. Napomáhá ke správnému rozhodnutí, nebo když nás přepadávají pochybnosti, tréma, ostýchavost, ale i syndrom vyhoření.

Dobrý při skleslosti, zoufalství, nervovém vyčerpání, únavě. Odbourává negativitu nebo máme-li k něčemu silný fyzický odpor.

Velice nápomocná v zimě, kdy je málo slunečních dní a rozvíjí se tak psychické i fyzické problémy.

 

Zelený osobní posilující sprej

Dodává harmonii, spokojenost se sebou samým, sebepřijetí, na hluboko uložené citové problémy, pocit důvěry, k dosažení osobního růstu, při pocitu strachu z opuštěnosti, nedůvěry a omezení, osvobozuje nás od starých názorů a přesvědčení.

Povzbuzuje při osobním rozvoji, nebo když jsme pod vnějším tlakem. Je nápomocná těm, kteří mají nedostatek rovnováhy ve svém citovém životě a těžko se vyrovnávají s problematickými situacemi.

Dobrý při stresu, úzkosti, sebelítosti, zmatenosti, nahromaděném vzteku, frustraci. Usnadňuje v rozhodování, když stojíme na rozcestí životní křižovatky a nevíme kudy dál. Osvobozuje nás tak od starých nánosů. Pomáhá v těžkých životních chvílích lépe zdolávat překážky nebo taktéž lépe řešit situace s ostatními lidmi. Zelená je barva nových začátků. Čeká-li vás v životě změna (např. nástup do nové práce, stěhování, ale i rozchod s partnerem …) tato barva pomůže tuto změnu lépe přijmout.

Světle modrý osobní posilující sprej

Dodává klid, uvolnění, vyrovnanou náladu, odolnost organismu při větší potřebě ochrany před negativními a škodlivými vlivy vnějšího okolí, harmonizuje při přepracovanosti, stavech vyčerpání, sklíčenosti a stresu.
Podporuje přátelství, kreativitu, sebedůvěru, sebevědomí, touhu více se projevit.
Povzbuzuje celkově při potížích v komunikaci, lépe vyjádřit svůj názor, plynulost v projevu, jistotu projevu na veřejnosti, lepší sebevyjádření, zmírňuje trému, podporuje koncentraci, trpělivost, soustředěnost na práci i studium, schopnost učit se novým věcem.
Pomáhá těm, kteří jsou nesmělí, zdrženliví, mají potíže se seznamováním, odstraňuje trému a strach ze selhání před cizími lidmi. Zvyšuje sebedůvěru a sebevědomí.
Dobrý při nespavosti, stresu, hněvu, frustraci, pesimismu, melancholii, panice, fobiích, pocitech samoty a opuštěnosti, v období velkého napětí, netrpělivosti, dobrý i pro lidi, kteří trpí vnitřním strachem nebo zmatkem. Odbourává bloky, když nechceme o něčem mluvit.

Velice nápomocný v případě překonávání ztráty někoho blízkého.

 

Tmavě modrý (indigo) osobní posilující sprej

Je to silně ochranný sprej. Je balzámem pro nervový systém a duševní problémy. Očišťuje myšlenky a regeneruje tak celý organismus, čistí duševní pochody v těle, nastoluje klid přepracované mysli, pomáhá najít vnitřní rovnováhu, vnáší klid do mysli, umožňuje přijímat nové informace.

Povzbuzuje při duševním vyčerpání a napětí, duševní labilitě, harmonizuje při psychickém vypětí, myslet do hloubky, zvyšuje důvěru ve vlastní schopnosti.

Dobrý při: koncentraci a soustředění, nervozitě, chmurných myšlenkách, stabilizuje strach, strachu z neznáma, úzkostných stavech, potlačených a vypjatých emocích, psychické nevyrovnanosti. Velice dobrý večer kdy zklidňuje mysl po náročném dni a zbavuje nežádoucích myšlenek, ale také při nespavosti.

 

Fialový osobní posilující sprej

Dodává rovnováhu, stabilitu, vnitřní pokoj, zklidňuje napjaté nervy a rozrušenou mysl (když máme v hlavě přemíru energie a myšlenek). Očišťuje před negativními vlivy okolí. Ulevuje při tělesné, duševní a citové bolesti - při stavech silného rozrušení, podrážděnosti, frustrace, melancholie, úzkostlivých stavech a skrytém hněvu. Uvolňuje nahromaděné emoce a k nastolení vnitřního klidu.

Povzbuzuje při duševní vyčerpanosti a nadmíru vyčerpávajícím životním stylu nebo máme-li pocit, že se na nás všechno hroutí.

Dobrý při nervových chorobách, někdy až těžkých depresích, úzkostlivém stavu, návalu strachu, starostí, vzteku, zlobě, chronické ustaranosti, sebeponižování. Uklidňuje při nespavosti, zvláště je-li způsobena přílišnou aktivitou mozku a nadměrným přemýšlením, ale i při potížích s migrénou.

 

Růžový osobní posilující sprej

Dodává radost, pozitivní náladu, duševní klid, pocit štěstí, optimistické myšlení, sebevědomí, sebepřekonání, schopnost uvědomit si vlastní cenu a podporuje schopnosti užívat si života.

Povzbuzuje při větší potřebě ochrany, zábranám, proti uzavření se vůči společnosti, v období životních změn, stresu, zlosti, žalu, vzteku, při fyzickým vyčerpání, uklidňuje po psychicky náročné práci. Uvolňuje potlačované city a emoce.

Dobrý při depresivních stavech, při pocitu samoty nebo těm, kteří se cítí nemilování, skrývají ženský aspekt života, při nadměrné citlivosti, v období kdy procházíme změnami.

Je balzámem na strach, fobie, zaceluje hluboké duševní rány (např. po traumatu, zklamání).

 

Bílý osobní posilující sprej

Dodává očistu celé energetické soustavě, vnitřní rovnováhu a nabíjí nás tak novou vitalitou.

Detoxikuje a regeneruje organismus od psychických i fyzických potíží, ale také po nemoci nebo ve stresovém období. Podporuje mentální schopnosti, očišťuje od starých mentálních programů, odstraňuje zábrany a blokády. Také odbourává negativitu. Je nápomocný, pokud začínáme něco nového např. nový projekt nebo nás čeká důležitá změna v životě.

Regeneruje jak po nemoci, tak po citových či psychických problémech a stresovém období,

Ochranná barva, která odstraňuje záporné vibrace a představuje tu nejvyšší inspiraci. Vše kladné v nás koncentruje a naopak vše negativní z nás odebírá. Uzavírá nás a ochraňuje.

Dobrý pro ty, na které jsou kladeny velké nároky nebo na sebe vzali více zátěže, než dokáží normálně zvládnout. Podporuje při strachu ze selhání, pesimismu, potřebujeme-li se zregenerovat.

 

 

 

Složení: každý sprej obsahuje: vodu, alkohol, koloidní stříbro, chromosol složku a frekvenci zvuků a barev z květin, drahých kamenů a esenciálních olejů, které jsou s danou barvou ve spojitosti. Červená (granát, vlčí mák), oranžová (citrín, měsíček), žlutá (žlutý safír, slunečnice), zelená (turmalín, růže), tyrkysová (modrý topas, zvonek), modrá (modrý safír, hořec), fialová (ametyst, koniklec), růžová (rubelit, růže), bílá (diamant, řebříček).

Výrobce: Florachology company, UK

 

Výhradní distributor: Petra Mičulková (certifikovaný colorterapeut)

web: www.barevnestranky.cz, email: barevnestranky@seznam.cz

 

Brožura ke stažení:

Brožurka Barevné osobní spreje .pdf (169,1 kB)